• +48 664 744 375
  • kontakt@digital-design.pl

Kreacja marki

Chcesz sprawić, aby Twój biznes stał się konkurencyjny na tle innych firm z branży? Pragniesz się wyróżnić i zainteresować swoją ofertą nowych klientów? W Digital Design doskonale wiemy, że fundamentem przynoszącej rezultaty strategii marketingowej są dopracowane treści wizualne, które przyczyniają się do stworzenia wizerunku firmy. To, jak jest ona postrzegana, ma istotny wpływ na jej przyszłość i osiągnięcie sukcesu, dlatego warto skorzystać z usług profesjonalistów zajmujących się kreacją marki.

Stworzymy unikalny brand dla Twojego biznesu

Budowanie tożsamości firmy to złożony proces, warto jednak pamiętać, że mając przygotowany plan i dostęp do odpowiednich narzędzi, mamy wpływ na jej poszczególne elementy. Kreacja marki w Digital Design rozpoczyna się od gruntownego zapoznania się z działalnością firmy, która chce stać się szerzej rozpoznawalna. Nasz zespół rozważa, jakie są mocne i słabe strony aktualnego wizerunku. Podczas analizy przeprowadzamy konsultacje z właścicielem biznesu oraz sprawdzamy, co oferuje jego konkurencja.

Marka, która zapada w pamięć klienta

Planując kreację firmy, zastanawiamy się, kto jest potencjalnym odbiorcą produktów lub usług danej firmy. Na nim skupiamy swoją uwagę i dobieramy najlepszą strategię komunikacji. Chcemy, aby wykreowany wizerunek firmy wzbudzał z góry przewidziane emocje, stawiał biznes w pozytywnym świetle i utrwalał się w pamięci klientów. W osiągnięciu tych celów pomagają nam rozpoznawalne symbole i metafory, a także szeroka paleta barw, którymi posługujemy się w naszych projektach.

Przemyślane logo silnej firmy

Profesjonalnie zaprojektowane logo to pierwszy krok do tego, aby zaistnieć w świadomości szerokiej rzeszy klientów. Podczas jego tworzenia bierzemy pod uwagę rodzaj prowadzonej przez markę działalności, dzięki czemu uzyskany znak firmowy jest z nią spójny, co buduje autentyczny wizerunek. Podobnie jak w przypadku innych sporządzanych przez nas materiałów promocyjnych (ulotek, katalogów i wizytówek) ważną cechą logo jest estetyka każdego projektu. Jej podstawą jest koncepcja kreatywna, która stanowi gwarancję sukcesu obranej strategii.

Image