• +48 664 744 375
  • kontakt@digital-design.pl

My jako hostingodawcy

Prowadzenie działalności marketingowej online wymaga szczególnej uwagi. Główną ostoją twojej kampanii internetowej będzie strona internetowa firmy. Jest to swoista wizytówka, gdzie znajdują się formularze kontaktowe, opis usług i produktów a także jeszcze wiele istotnych informacji. Niestety internet to wirtualne miejsce, w którym mogą nierzadko zdarzać się błędy. Postawienie strony na hostingu wybranym drogą losowania może nie być dobrym pomysłem. Dlatego warto postawić na coś pewnego, co oferujemy w Digital Design.

Profesjonalna przestrzeń dla Twojej strony www

Dlaczego warto postawić na hosting, jaki oferujemy w Digital Design? Przede wszystkim dlatego, że dbamy, aby był on dostępny przez cały czas! Dzięki temu klienci mogą przeglądać Twoją stronę internetową o każdej porze dnia i nocy, nawet wtedy, kiedy inni już smacznie śpią.

Ma to też duże znaczenie dla pozycjonowania. Okazuje się bowiem, że przerwy w działaniu strony internetowej mogą być źle odczytywane przez boty wyszukiwarek, co skutkuje z kolei obniżeniem witryny w wynikach wyszukiwania lub nawet jej całkowitym wykluczeniem. Zadbaj o swoją stronę stawiając ją na hostingu od Digital Design.

Tani hosting od Digital Design

To jednak nie koniec zalet, jakie oferujemy w ramach udostępnienia naszego hostingu. Swoją domenę możesz u nas postawić już niewielkim kosztem. Nie proponujemy bowiem wygórowanych cen skorzystania z naszych usług internetowych. Możesz z kolei być pewny sprawnego działania swojej witryny – oferujemy dużą przestrzeń, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nawet najbardziej rozbudowana strona internetowa będzie działała bez zarzutu.

Hosting dla klientów z całej Polski

Pomimo tego, że siedziba naszej firmy znajduje się w Toruniu to jednak nie mamy najmniejszych problemów z obsługą klientów biznesowych nawet z najdalej położonych rejonów Polski. Zapraszamy więc do kontaktu z nami, a przygotujemy atrakcyjną ofertę postawienia Twojej strony internetowej na naszym hostingu. Dzięki nam możesz spać spokojnie, wiedząc, że witryna działa bez zarzutu nawet podczas później nocy.