IDENTYFIKACJA WIZERUNKU

Identyfikacja wizualna jest jednym z głównych sposobów kreowania marki. Spójny system graficzny sprawia, że firma lepiej kojarzy się klientom. Zaprojektujemy logo, ulotki, druki firmowe.
reklama torun

Witamy na naszej stronie!

Tworząc reklamy stawiamy na jakość i profesjonalizm wykonywanych usług. Wiemy jak ważne są detale, dlatego nasze projekty dopracowane są zawsze w najdrobniejszych szczegółach.

Czujemy się odpowiedzialni za sukcesy naszych klientów, dlatego innowacyjność łączymy z twórczym wykorzystaniem najnowszych technologii informatycznych.

Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem, który podejmie się najbardziej niekonwencjonalnych form reklamy. Bawimy się formą, balansujemy na granicy konwencji. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Naszą ofertę dynamicznie dostosowujemy do zmiennych tendencji rynku. Monitorujemy światowe rynki reklamowe, żeby zapewnić naszym klientom jak najwyższą jakość oferowanych produktów.
Nasza agencja reklamowa to dobry wybór!

INTERNET I MULTIMEDIA

O tym, że reklama w internecie jest skuteczna nie trzeba nikogo przekonywać. Strony internetowe dają możliwość szybkiego dotarcia do klientów. Projektowanie i tworzenie stron to nasza specjalność.

REKLAMA ZEWNĘTRZNA

Reklama zewnętrzna poprzez swoją wysoką oglądalność jest ważnym elementem kampanii reklamowej każdej firmy. Zaprojektujemy billboardy, szyldy, bannery, kasetony, reklamy na telebimy.
 

POLIGRAFIA

Reklama w postaci drukowanych materiałów reklamowych pomoże wykreować wizerunek i zdobyć klientów. Opracujemy grafikę i wydrukujemy ulotki, kalendarze, plakaty, foldery, katalogi.
Copyright © 2009-2011 | Digital Design - Agencja reklamowa, projektowanie i tworzenie stron Toruń | all rights reserved